V případě vašeho zájmu o námi nabízené služby nebo položení jakéhokoli dotazu nás můžete kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře nebo využitím některého z našich kontaktů.

Vyplněním poptávkového formuláře nám pomůžete k lepšímu pochopení vašich požadavků a snazší identifikaci poptávané oblasti. Ke své poptávce či dotazu můžete připojit přílohu a na mapě zakreslit polohu daného místa, oblasti či bodu. Kopie vaší zprávy bude odeslána rovněž na váš e-mail.

Pracovníci našeho klientského oddělení začnou váš dotaz ihned po jeho obdržení zpracovávat a brzy poté vás zkontaktují. Proto prosím nezapomeňte vyplnit správně své kontaktní údaje.

Děkujeme.

Těšíme se na spolupráci.

Nápověda k mapové aplikaci poptávkového formuláře

Využijte k upřesnění vašeho dotazu či poptávky naši interaktivní mapu. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Zvolit si můžete mezi mapou základní a satelitní. Do vyhledávacího pole zadáte adresu a následně polohu daného místa, oblasti či bodu zakreslíte pomocí tlačítka „Nakreslit tvar“ či „Nakreslit čáru“ v levém horním rohu. Kreslení ukončíte tlačítkem ručičky, které slouží rovněž k pohybu po mapě.

Zakreslili jste něco špatně? Klikněte na daný polygon či čáru a následně zvolte „Odstranit vybrané“. Do mapy můžete také umístit značku, a označit tak konkrétní bod. Chcete mít jistotu, že se nám objekt, který jste zakreslili na mapě, zobrazí správně? Posuňte objekt do středu mapy, případně použijte oddálení.

Doufáme, že vám mapová aplikace pomůže a bude se vám líbit.

×

Maximální velikost přílohy je 2 MB.